Strona internetowa ... używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
plende
katalog firm » KMprojekt
Podstawowe dane KMprojekt 10-687 Olsztyn
warmińsko-mazurskie
ul. Jaroszyka 10/14

Mapa dojazdu do firmy

logo

Telefon: 504 194 074

Fax: 089 541 47 58

WWW: www.kmprojekt.pl

E-mail:m.zbikowskikmprojekt.pl

Branża
inna
O firmieKMprojekt to firma olsztyńska. Zespół stanowi grupa specjalistów z zakresu marketingu, internetu i grafiki, znający mechanizmy internetu i potrafiący korzystać z tej wiedzy dla potrzeb klientów.

Podczas ponad 3 lat na rynku reklamy w firmie nastąpiły zmiany organizacyjne, została nawiązana współpraca z nowymi firmami (miedzy innymi w zakresie wydruku, usług hostingowych). Dzięki współpracy z olsztyńskim ilustratorem i projektantem graficznym Tomaszem Modrzejewskim (m.in. laureatem konkursu na najciekawszą okładkę roku www.gesle.folk.pl) poszerzyliśmy zakres usług o ilustracje książkową, projekty okładek płyt i plakatów.

Wzbogacona w coraz to nowsze doświadczenia firma dąży do zwiększenia jakości i optymalizacji ceny zarówno obsługi naszych klientów jak i wykonywanej pracy na każdym z etapów (od projektu po produkt finalny), tak by reklama, docierała i trafiała do jak największej liczby odbiorców.

Usługi KMprojekt znalazły uznanie klientów o zasięgu zarówno lokalnym jak i krajowym, zakresem usług obejmuje drobne zlecenia jednorazowe, jak i kompleksowe, długoterminowe
Osoby Kontaktowe
Mariusz Żbikowski
przedstawiciel
504 194 074
m.zbikowski@kmprojekt.pl

Produkty
zdjecie
strona internetowa
Rozbudowana strona internetowa zawierajaca skrypty do zarzadzania strona.
KMprojekt