Strona internetowa ... używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
plende
Szanowni Państwo,

Stworzyliśmy nasz portal www.fryzy.pl po to, aby pomóc, wszystkim rodzimym firmom, w ich kontaktach handlowych drogą internetową. Przez okres blisko dwóch lat zbieraliśmy doświadczenia tak bardzo potrzebne na dość ciężkim rynku drzewnym. Uświadomiły one nam, a Państwo utwierdziliście nas w tym przekonaniu, że nasz POMYSŁ ma sens.
DZIĘKUJEMY WAM za to.

Jak już sami się przekonaliście nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z naszej giełdy, na której bez żadnych ograniczeń możecie poszukiwać kontrahentów na swoje towary. Jednak internet jako nieustannie rozwijające się środowisko wymusza na nas zmiany poprawiające atrakcyjność przedstawianych ofert jak i funkcjonalność samego portalu.

Dlatego, wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu, wprowadzamy nowy produkt, który po pierwsze powinien dać Państwu szansę na skorzystanie z wielu przydatnych funkcji ułatwiających "rozwinięcie skrzydeł" w naszej branży drzewnej, a po drugie przynieść środki finansowe na dalsze ulepszenie funkcjonalności naszego PORTALU.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Porównanie pakietów
ZŁOTYSREBRNYBRĄZOWYPODSTAWOWY
Nazwa firmytaktaktaktak
Ulicataktaktaktak
Miastotaktaktaktak
Województwotaktaktaktak
Telefontaktaktaktak
Faxtaktaktaktak
Logo firmytaktaktaknie
Słowa kluczowetaktaktaknie
Adres strony wwwtaktaktaknie
E-mail kontaktowytaktaktaknie
Mapataktaktaknie
Osoby kontaktowetaktaknienie
Wizytówka(o firmie, oferta)taktaknienie
Wizytówka(produkty, kontakt)taknienienie
Wyświetlanie baneru
(rotacyjnie z innymi)
taknienienie
Ogłoszenia sponsorowane
(maksymalnie na raz)
tak (2)tak (1)nienie
Cena w promocji:500zł300zł100zł0zł
Cena standardowa:800zł500zł250zł0zł
KMprojekt